„ВиК“ и „Копакабана“ са поредните два отбора, които си гарантираха участие в осминафиналната фаза на турнира по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово.

В група 5 „ВиК“ постигна втора поредна победа, този път над състава на „Приятели“ с резултат 6:2.

В другия мач от втория кръг в групата, „Севлиево 2017“ надигра „ФК Фреш“ с 2:1. Момчетата от Севлиево спечелиха първите си три точки.

При последното завъртане в групата „Севлиево 2017“ ще играе с „ВиК“, а „ФК Фреш“ ще срещне „Приятели“.

В група 6 „Копакабана“ очаквано си осигури първото място. След успеха с 2:1 срещу „Паралел“, „бразилците“ надиграха убедително с 6:1 състава на „Бистро Картал“.

„Копакабана“ е начело с 6 точки, „Паралел“ и „Бистро Картал“ имат по три, а последен в групата без спечелена точка е съставът на „ВАС Етъра“. В третия кръг „Копакабана“ ще играе с „ВАС Етъра“, а „Паралел“ и „Бистро Картал“ ще спорят за второто място осигуряващо директно класиране на осминафиналите. Срещите ще се играят следващия вторник – 24 януари.

Повече информация как са преминали срещите досега от ХХV-то издание на турнира по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово може да прочетете на сайта на спортна зала Орловец.

Зимна обстановка в община Габрово към 16.00 часа на 19.01.2016 г.
19 януари 2017
ХК „Бъки“ ще защитава лидерските си позиции на турнира по хандбал за Купа България