Завърши общинското първенство по футбол за момчета от V до VІІ клас на ученическите игри за учебната 2013/14 година. Участие взеха седем отбора, разпределени в две групи.

След изиграване на срещите, до финала достигнаха отборите на ОУ „Неофит Рилски”, VІ ОУ „Иван Вазов”, ОУ „Св. св. Кирил и Методий” и СОУ „Райчо Каролев”.

За ІІІ и ІV място се бориха футболистите на VІ ОУ „Иван Вазов” и СОУ „Райчо Каролев”, заели вторите места в предварителните групи. Трето място в общинското първенство спечели отборът на VІ ОУ „Иван Вазов”, с победа 6:4 във финалния мач.

На финала, за І и ІІ място се състезаваха представителите на ОУ „Св. св. Кирил и Методий” и ОУ „Неофит Рилски” в оспорвана среща. Победител стана отборът на ОУ „Св. св. Кирил и Методий”, който се наложи с 3:1 над миналогодишния си съперник.

За най-добър вратар на първенството бе обявен Александър Иванов от ОУ „Неофит Рилски”, голмайстор стана Христо Цонев от  ОУ „Св. св. Кирил и Методий” с отбелязани 7 гола, а за най-полезен състезател бе определен Цветомир Николов от VІ ОУ „Иван Вазов”.