04 май (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра 1919 – Янтра Габрово

Стадион „Априлов“, 16.00 часа

 

05 май (петък)

ХАНДБАЛ

Зонален финал

Момчета до 12 години

Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

 

06 май (събота)

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Трявна

Стадион „Априлов“, начало 10.00 часа

 

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – мъже

Полуфинален плейоф

Чардафон (Габрово) – Добруджа (Добрич)

Спортна зала „Орловец“, начало 14.00 часа

 

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – жени

Основна фаза

Бъки (Габрово) – Свиленград-ПУ

Спортна зала „Орловец“, начало 16.00 часа

 

7 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 7/Футбол 9

Янтра Габрово – Болярчета (ВТ)

Чардафон 1919 – Алекс ОК (Шемшево)

Янтра 2013 – Янтра 1919

Терен с изкуствена трева

 

ХАНДБАЛ

Турнир – зона „Мизия“

Момчета до 14 години

Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 16.00 часа

 

10 май (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 – Изгрев 93 (Царевец)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

 

11 май (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра Габрово – Ботев (Враца)

Стадион „Априлов“, 16.00 часа

 

12 май (петък)

СПОРТЕН ПРАЗНИК

Детски градини

Спортна зала „Орловец“, 16.00 – 18.00 часа

 

13 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и Деца

Чардафон 1919 (Габрово) –Локомотив (ГО)

Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

 

14 май (неделя)

БАСКЕТБОЛ

Фестивал - деца

Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 17.00 часа

 

ФУТБОЛ

Футбол 7/Футбол 9

Орловец 94 – Янтра 2013

Чардафон 1919 – Севлиево

Янтра 1919 – Локомотив (ГО)

Терен с изкуствена трева

 

ФУТБОЛ

Трета лига - Северозапад

Янтра Габрово – Ком (Берковица)

Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

 

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ - мъже

Академик – Вихър (Ряховците)

Чардафон 1919 – Юнак (Кормянско)

Стадион „Априлов“

 

18 май (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра 1919 – Спартак Плевен

Стадион „Априлов“, 16.00 часа

 

20 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и Деца

Янтра Габрово - Севлиево

Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

 

21 май (неделя)

КОЛОЕЗДЕНЕ (СПУСКАНЕ)

„Gabrovo Challenge“

Български градски серии I кръг

 

21 май (неделя)

ФУТБОЛ

Футбол 7/Футбол 9

Янтра 2013 – Болярчета (ВТ)

Терен с изкуствена трева

 

ФУТБОЛ

Трета лига - Северозапад

Янтра Габрово – Вихър (Славяново)

Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

 

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ - мъже

Янтра 1919 – Чардафон 1919

Терен с изкуствена трева

 

27 май (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст и Деца

Чардафон 1919 – Академик (Свищов)

Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

 

26-28  май (петък-неделя)

БАДМИНТОН

Национална верига – III кръг

Спортна зала „Орловец“