01 април (събота)

ФУТБОЛ

 Юноши младша възраст

Чардафон 1919 – Литекс (Ловеч)

Стадион „Априлов“, начало 10.00 часа

ХАНДБАЛ

Турнир – зона „Мизия“

Момчета до 10 години

Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 14.00 часа

 

2 април (неделя)

РЪГБИ

Държавно първенство – група А

Янтра (Габрово) – НСА (София)

Терен „Христо Смирненски“, начало 15.00 часа

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ - мъже

Чардафон (Габрово) – Локомотив (Варна)

Спортна зала „Орловец“, начало 16.00 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Орловец 94 - Севлиево

Изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Болярчета (В.Търново)

Изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 – Академик (Свищов)

Изкуствена трева

 

ФУТБОЛ

Трета лига – Северозапад

Янтра Габрово – Партизан (Ч. бряг)      

Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Академик – Стрела (Шумата)

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

 „А“ ОФГ – мъже

Чардафон 1919 – Планинец (Батошево)            

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Янтра 1919 – Ангел Кънчев (Трявна)    

Изкуствена трева

 

5 април (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 – Янтра (П. Тръмбеш)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

 

6 април (четвъртък)

ХАНДБАЛ

Контролна среща – юноши 2000/2001 година

България - Румъния

Спортна зала „Орловец“, начало 18.00 часа

ФУТБОЛ

U15

Янтра Габрово – Локомотив (ГО)

Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

ФУТБОЛ

U15

Янтра 1919 – Литекс (Ловеч)

Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

 

08 април (събота)

ФУТБОЛ

ЮМВ и Деца

Янтра Габрово – Локомотив (ГО)

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

БАСКЕТБОЛ

Турнир от Националната баскетболна лига за аматьори

Спортна зала „Орловец“, 13.00 – 17.00 часа

 

9 април (неделя)

ХАНДБАЛ

Турнир – зона „Мизия“

Момчета до 11 години

Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 15.00 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Етър-В.Търново

Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Чардафон 1919 – Локомотив 1927 (Др)

Терен с изкуствена трева

 

13 април (четвъртък)

ХАНДБАЛ

Контролна среща – юноши 2000/2001 година

България - Румъния

Спортна зала „Орловец“, начало 10.00 часа

 

14 април (петък)

ФУТБОЛ

Трета лига – Северозапад

Янтра Габрово – Севлиево

Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

 

15 април (събота)

ФУТБОЛ

ЮМВ и Деца

Чардафон 1919 – Етър Велико Търново

Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

 

16 април (неделя)

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Чардафон 1919

Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Орловец 94 – Алекс ОК (Шемшево)

Терен с изкуствена трева

 

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Академик – Дан Колов (Сенник)

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Чардафон 1919 – Ангел Кънчев (Трявна)

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Янтра 1919 – Балкан (Плачковци)

Терен с изкуствена трева

 

17 април (понеделник)

ХАНДБАЛ

Турнир – зона „Мизия“

Девойки до 16 години

Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

 

19 април (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 – Бдин 1923 (Видин)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

 

20 април (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра 1919 – Литекс (Ловеч)

Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

 

21 април (петък)

БАСКЕТБОЛ

Ученически игри 2017

Зонален турнир

Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

 

22 април (събота)

ЛЕКА АТЛЕТИКА

X-и турнир на писта „Никола Вълчанов“

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

ЮМВ и Деца

Янтра Габрово – Академик (Свищов)

Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

 

23 април (неделя)

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Чардафон 1919 - Орловец 94

Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 – Етър-В.Търново

Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Янтра 1919

Терен с изкуствена трева

 

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ - мъже

Чардафон (Габрово) – Пирин (Гоце Делчев)

Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

 

25 април (петък)

БАСКЕТБОЛ

Ученически игри 2017

Зонален турнир

Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

 

27 април (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра Габрово – Спартак Плевен

Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

 

28-30 април (петък – неделя)

КИКБОКС

Държавно първенство

Спортна зала „Орловец“

 

29 април (събота)

ФУТБОЛ

ЮМВ и Деца

Чардафон 1919 – Янтра Габрово

Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

 

30 април (неделя)

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Академик (Свищов)

Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Орловец 94 – Янтра Габрово

Терен с изкуствена трева

 

ФУТБОЛ

Трета лига – Северозапад

Янтра Габрово – Мизия 2005 (Кнежа)

Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Чардафон 1919 – Балкан (Плачковци)

Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже

Янтра 1919 – Юнак (Кормянско)

Терен с изкуствена трева