01 Ноември (Сряда)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Чардафон 1919 – Академик (Свищов)

Терен с изкуствена трева, начало 09.45

 

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра Габрово – Спартак Плевен

Стадион „Христо Ботев“, начало 09.45

 

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Спартак Плевен

Терен с изкуствена трева, начало 11.30

 

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Янтра 1919 – Бдин 1923 (Видин)

Стадион „Априлов“, начало 14.00 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Етър-В.Търново

Терен с изкуствена трева 13.00/14.00

 

02 Ноември (Четвъртък)

ФУТБОЛ 11

Янтра 1919 – Монтана

Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

 

ФУТБОЛ U15

Янтра 1919 – Монтана

Терен с изкуствена трева, начало 14.30 часа

 

03 Ноември (Петък)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за юноши до 16 години

Зала „Орловец“, 10.00 – 16.00 часа

 

04 Ноември (Събота)

БАСКЕТБОЛ

Зонален турнир за подрастващи

Зала „Орловец“, 09.00 – 15.00 часа

 

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра 1919 – Литекс (Ловеч)

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

 

05 Ноември (Неделя)

БАСКЕТБОЛ

Зонален турнир за подрастващи

Зала „Орловец“, 09.00 – 15.00 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Академик (Свищов)

Терен с изкуствена трева, начало 10/11.30 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 – Севлиево

Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

 

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра 1919 – Севлиево

Стадион „Априлов“, начало 14.30 часа

 

08 Ноември (Сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 – Янтра 1919

Терен с изкуствена трева, начало 14.00 часа

 

11 Ноември (Събота) 

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Чардафон 1919 – Спартак 1919

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

 

БАСКЕТБОЛ

"А" група - момчета до 14 години

Чардафон-Орловец (Габрово) - "Черно море - Тича" (Варна)

Зала „Орловец“, начало 11.30 часа

 

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Локомотив (Др)

Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

 

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – мъже

Чардафон (Габрово) - Фрегата (Бургас)

Зала „Орловец“, начало 15.00 часа

 

12 Ноември (Неделя) 

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за девойки до 16 години

Зала „Орловец“, начало 09.00 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Янтра Габрово

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

 

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра Габрово – Янтра 1919

Стадион „Христо Ботев“, начало 14.30 часа

 

РЪГБИ

Държавно първенство – група „Б“

„Янтра“ – „Варварите“ (София)

Терен „Христо Смирненски“, начало 15.00 часа

 

15 Ноември (Сряда)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за момчета до 12 години

Зала „Орловец“, 11.00 – 16.00 часа

 

18 Ноември (Събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра 1919 – Севлиево

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

 

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – жени

Бъки (Габрово) - Ники спорт (Сливница)

Зала „Орловец“, начало 14.00 часа

 

19 Ноември (Неделя)

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Болярчета (ВТ)

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

 

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра 1919 – Вихър (Славяново)

Стадион „Априлов“, начало 14.30 часа

 

21 Ноември (Вторник)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за момчета до 10 години

Зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

 

22 Ноември (Сряда)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за момичета до 12 години

Зала „Орловец“, 10.00 – 14.00 часа

 

23 Ноември (Четвъртък)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за момчета до 14 години

Зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

 

25 Ноември (Събота) 

ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ

Турнир „Михаил Петров“

Спортна зала „Орловец“

 

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра Габрово – Трявна

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

 

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Трявна

Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

 

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Чардафон 1919 – Локомотив ГО

Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

 

26 Ноември (Неделя)

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 – Алекс ОК (Шемшево)

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

 

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 – Изгрев 93 (Царевец)

Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

 

29 Ноември (Сряда)

ХАНДБАЛ

Зонален турнир за момичета до 10 години

Зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа