23 Януари 2017, 17:02

Зимна обстановка в община Габрово към 16.30 часа на 23.01.2017 г.

23 Януари 2017, 13:12

Отчитаме Програма Култура 2016 на 27 януари

Община Габрово кани всички заинтересовани от отчета на Програма Култура за 2016 година на 27-ми януари, петък, от 14 часа в Ритуалната зала на Общината. На срещата ще бъдат представени резултатите от всички проекти, които бяха изпълнени в рамките на обявената през миналата година сесия за съфинансиране. Публичното представяне е част от изпълнението на политиките за мониторинг и контрол при разходване на публични средства, както и част от изпълнението на поетите ангажименти от страна на Община Габрово за пълна прозрачност на всички процедури, съпътстващи изпълнението на Програма Култура.
23 Януари 2017, 12:21

Девойките на ХК „Бъки“ не дадоха Купа България и запазиха лидерството си

Хандбален клуб „Бъки“ потвърди статута си на №1 в женския профил при подрастващите. Девойките до 19 години от габровския клуб за поредна година триумфираха в турнира Купа България и се доказаха като най-добрите у нас в тази възрастова група. Те спечелиха Купата в зала „Никола Петров“ в Горна Оряховица без две контузени водещи състезателки – Мадлен Тодорова и Габриела Георгиева. Последната влезе в игра само за изпълнението на 7 метрови наказателни удари.
23 Януари 2017, 11:29

170 каратеки привлече в Габрово „Балкан Гран При 2017“

170 състезатели от 15 клуба в страната взеха участие в турнира по карате „Балкан Гран При 2017“. Проявата, организирана от СКК „Атнес“ (Троян) и местния карате клуб „Столетов“ с подкрепата на Община Габрово, се проведе на три татамита в спортна зала „Орловец”.
23 Януари 2017, 10:29

„Стеф“ е начело в група 2, „Титан ММ“ и „ФК Старо село“ продължават на осминафиналите

Приключи битката в още две от предварителните групи на 25-я турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово.
23 Януари 2017, 08:55

Зимна обстановка в община Габрово към 9.00 часа на 23.01.2017 г.

23 Януари 2017, 08:42

Справка за ремонтните дейности на територията на община Габрово

22 Януари 2017, 11:51

Габровските лъвчета сред бъдещите таланти в леката атлетика

Близо 90 деца от местните училища взеха участие в състезанието „Габровски лъвчета“, с което символично беше открита обновената писта за лека атлетика в спортното хале на комплекс „Христо Ботев“. Надпреварата беше организирана от атлетически клуб „Орловец 93“, по инициатива на треньор №1 на Габрово за 2016 година Веселин Георгиев.
22 Януари 2017, 09:00

Жълт код за ниски темератури е обявен за Габровска област /Зимна обстановка в община Габрово към 9.00 часа на 22.01.2017 г. /

20 Януари 2017, 09:54

Приключват срещите от предварителните групи на турнира по футбол на малки врати

Изиграха се последните два мача от предварителна група 1 на турнира по футбол на малки врати.  Първо място във временното класиране зае отборът на „Виктория“, „Делта гард“ завърши на второто място, а „Община Дряново“ ще чака развоя на битката в останалите пет групи, за да разбере дали продължава напред.